Zapisy na pielgrzymki do Medziugorje:

Sekretariat Medziugorski

+48 727 936 941

e-mail: sekretariat@dobreslowa.eu

 

Zapisy na inne pielgrzymki, rekolekcje: Krynica Morskia, Licheń, Jasna Góra i inne formy duszpasterstwa, prosimy kierować na numer telefonu, z którego otrzymujesz smsy Dobrego Słowa lub

tel osobisty br. Józefa +48 515 175 005.

Duszpasterstwo PIELGRZYMKI - REKOLEKCJE

Klasztor Braci Kapucynów, ul. Lubelska 32, 21-100 Lubartów

 

Rekolekcje ze ŚWIĘTEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - t r w a j ą!

 
Ks. Mariusz Bernyś, wielki apostoł Miłosierdzia Bożego i nasz przyjaciel, odprawił wczoraj za nas - chcących uczestniczyć w rekolekcjach w Licheniu - Msze Św. o g. 15.00 - na rozpoczęcie duchowych rekolekcji. Oto jego dzisiejszy LIST - sms:
 
Drodzy, bracia i siostry! Łączmy się codziennie duchowo o g. 15.00 przed Obrazem Jezusa Miłosiernego. Teraz jest czas wielkich znaków od Boga, dlatego stwórzmy duchową armię czcicieli Bożego Miłosierdzia; bo Bóg chce z wielką siłą wylać Swoje Miłosierdzie na nas, naszą Ojczyznę i na cały świat. W Święto Bożego Miłosierdzia o g. 15.00 uroczyście kończymy wielką 9-letnia nowennę o ocalenie naszej Ojczyzny. Bądźmy razem w Chrystusie Panu. Pozdrawiam wszystkich i wysyłam kapłańskie błogosławieństwo - Ks. Mariusz Bernyś.
 
 
Ps. Naszą modlitwę można śledzić DZIŚ o g. 15.00: parafia  NMP Królowej Świata Warszawa. >>> TUTAJ <<<
Można też przeczytać w sobotnio - niedzielnym wydaniu Naszego Dziennika rozmowę o tegorocznym Święcie Bożego Miłosierdzia.
 
 
A ja, br. Józef, zachęcam aby:
 
>>> wysłuchać wywiadu z ks. Mariuszem  >>> TUTAJ <<< 
>>> sięgnąć do pięknych wierszy księdza Mariusza  >>> TUTAJ <<<
>>> zapoznać się z jego książkami
 
Rekolekcje ze ŚWIĘTEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO   
t r w a j ą!
19 kwietnia 2020