Zapisy na pielgrzymki do Medziugorje:

Sekretariat Medziugorski

+48 727 936 941

e-mail: sekretariat@dobreslowa.eu

 

Zapisy na inne pielgrzymki, rekolekcje: Krynica Morskia, Licheń, Jasna Góra i inne formy duszpasterstwa, prosimy kierować na numer telefonu, z którego otrzymujesz smsy Dobrego Słowa lub

tel osobisty br. Józefa +48 515 175 005.

Duszpasterstwo PIELGRZYMKI - REKOLEKCJE

Klasztor Braci Kapucynów, ul. Lubelska 32, 21-100 Lubartów

 

DO PIELGRZYMOW MEDZIUGORSKICH 2020r.    I N F O R M A C J E

1. PIELGRZYMKI ODBĘDĄ SIĘ - z Bożą pomocą. Turnusy majowe zapewne będą przełożone - na wakacyjne lub jesienne terminy. Czerwcowe też nie są pewne. ZA MIESIĄC już konkretniej PODAMY INFORMACJE.

2. ZACHĘCAMY, ABY NIE REZYGNOWAĆ, ewentualnie przełożyć pielgrzymowanie na turnusy, które zaproponujemy, nawet na następny rok.

3. Gdyby jednak REZYGNACJA była KONIECZNA, to prosimy o kontakt sms lub tel. - a Iwona lub Ewa udzieli informacji. Takie osoby(rezygnujące) już teraz prosimy o pozostawienie zaliczki (200 zł) na cele statutowe naszej Fundacji 'Dobre Słowa' - wg. umowy statutowej; gdyz teraz pielgrzymki organizuje ta fundacja.

4. Za przykładem Św. Jana Pawła II - "Ja codziennie pielgrzymuje do Medziugorja" - STALE BĄDŹMY SERCEM W MEDZIUGORJU! W Jej intencjach przeżywajmy każdy dzień. CODZIENNIE Różaniec i Eucharystia (raczej duchowa), medytacja nad Jej Orędziami, post w środy i piątki o chlebie i wodzie - jeśli to możliwe, odnawianie złożonych Jej obietnic i postanowień.

5. KRÓLOWA POKOJU PROSI NAS: POMÓŻCIE MI MODLITWĄ SERCA I CAŁKOWITYM ODDANIEM!-Maryjo, pomożemy Ci, bo Cię bardzo kochamy!

Ps. Jeśli jeszcze nie otrzymujesz DOBRE SŁOWA - a warto! - to WYŚLIJ SMS na tel. 537 773 241 - PODAJĄC: imię, miejscowość, z dopiskiem: pielgrzym - a ja JE PRZYŚLĘ.

DO PIELGRZYMOW MEDZIUGORSKICH    I N F O R M A C J E
28 marca 2020